Картка Універсальна — як оформити і отримати кредитку ПриватБанку

Перейдіть за посиланням, натиснувши на кнопку нижче і заповніть заявку на отримання карти Універсальної на особливій сторінці сайту Приватбанку.

Як оформити карту Універсальну від Приватбанку

Зміст

Картка Універсальна — це найпопулярніша платіжна пластикова карта Приватбанку. З її допомогою ви можете розраховуватися в магазинах і торгових точках як за рахунок банку, використовуючи кредитні кошти, так і за рахунок особистих коштів. Також карту приймають термінали, різні платіжні системи в інтернеті, інтернет-магазини. На неї можна приймати перекази і відправляти на інші карти. Також можна просто знімати готівку.

Картка доступна тільки в національній валюті — гривні.

Заказать карту Универсальная

Навіщо мені взагалі потрібна кредитка?

Перш за все, тому що це зручно. Пластикові карти використовуються і приймають по всьому світу не просто так. Багато людей зрозуміли що розплачуватися картою в магазинах зручніше, ніж постійно тягати з собою готівку. Чи не доводиться турбуватися про те, чи вистачить чи ні. Можна отримувати бонуси за покупки (у Привата є програма бонус-плюс). Якщо до зарплати ще півмісяця, а гроші закінчуються, але потрібні прямо сьогодні, то у банку вони завжди є і можна скористатися пільговим кредитним періодом (докладніше — див. Далі).

Друга ситуація — ви втратили гроші, або у вас вкрали гаманець. А гроші до зарплати ніде взяти і вони потрібні вже зараз. Звичайно, ви можете звернутися до друзів, але і вони не завжди можуть допомогти.

Навіть якщо ви не довіряєте банкам і вважаєте за краще користуватися готівкою, варто тримати кредитку «про всяк випадок». Тим більше, що оформляється вона безкоштовно

Кредитка Універсальна — відсотки і процентні ставки

Ефективна процентна ставка по кредитній картці універсальна — 52,84%. За умови, що ви прострочили все платежі по карті.

Кредитна картка Універсальна Приватбанк — відгуки

Далі я зібрав кілька розгорнутих відгуків від реальних людей. Відгуки спеціально вибирав недавні, тому що сервіс Приватбанку ще кілька років тому був далекий від ідеалу, як моя бабуся від смартфонів. Сьогодні ж він помітно покращився. У деяких відділеннях попадається нетактовне і грубий персонал, але в цілому ставлення до клієнтів значно зросла. Це моя особиста думка. Далі можете прочитати думку інших людей.

Якщо ви хочете теж висловити свою думку з приводу карти Універсальна і про те, як банк вас з нею обслуговує — пишіть в коментарях.

Катерина, колишній співробітник Приватбанку:
ЗручністьДуже зручно, скрізь приймають
Швидкість обслуговуванняСередня
Швидкість роботиВище середьного

Рейтинг: 🌟🌟🌟🌟

Переваги: ​​кредитну картку Універсальна добре використовувати «про запас» і про всяк випадок. Але постійно користуватися кредитними коштами досить недешево.

Відгук: багато клієнтів Приватбанку часто не до кінця розуміють як працює кредитка Приватбанку. А потрібно-то всього лише уважно прочитати умови. Пільговий період по кредитці становить 55 днів. Це дуже зручно, оскільки зняті гроші мені дістаються безкоштовно і по нима не потрібно платити відсоток. Але є один нюанс. У договорі прописаний «пільговий період 55 днів, але до 25-го числа наступного місяця». Це означає що якщо я знімаю кредитні гроші 28 травня, то повернути їх назад потрібно не через 55 днів, а до 25 квітня. В іншому випадку банк має право нараховувати комісію.

Найбільша перевага особисто для мене в тому, що вона обходиться абсолютно безкоштовно і не потрібно нічого платити, якщо не користуватися. За більшість кредиток в інших банках доводиться платити вартість обслуговування, навіть якщо карта просто лежить без діла.

Для мене було приємною новиною, що карткою можна розплачуватися практично у всіх магазинах. Це вигідно, тому що за зняття готівки через банкомат Приватні знімає комісію в 1%, а при оплаті карткою прямо в магазині цей 1% оплачує магазин і для мене це виходить безкоштовно!

 

Володимир, клієнт двох банків:
ЗручністьСкрізь приймають, багато банкоматів
Кредитна ставкаВисокий відсоток, якщо вийти за пільговий період
Швидкість роботиДостатньо швидко

Я клієнт двох банків одночасно — Привату і Ощад. Іноді по різні приводів мені доводиться відвідувати відділення обох банків. Так ось, порівнюю роботу обох і можу сказати що в Приваті справи йдуть краще. У Ощад працюють реально повільно — вони так звикли. А в Приваті я недавно брав нову Універсальну (у старої термін закінчився). Людей було дуже багато. Обслуговували швидко, але стояти все одно доводилося. Не пам’ятаю що то був за день, але людей було чимало. Особливо шкода було пенсіонерів.

Найприкріше, що коли прийшов власник Голд-картки, то його обслужили без черги! Хоча тут же стояла ціла змійка пенсіонерів і вагітна матуся.

Не подобається:

 • Така відкритість банку, більше схожа на економію місця, клієнтам некомфортно — часто доводиться стояти, через це туди не хочеться йти, відчуваєш себе як в стійлі. Хоча власникам Голд-карт напевно непогано живеться.
 • Зняття особистих коштів клієнта при переведенні в готівку в банкоматах 1%.
 • Черга в банку

Подобається:

 • Дизайн карти на вибір клієнта ( «З полуничкою» або «Слава героям. Героям слава!»)
 • sms-банкінг
 • Приват 24
 • Пільговий період

Як отримати картку Універсальна від Приватбанку

Незважаючи на всі мінуси Приватбанку, у них є один незаперечний плюс, завдяки чому вони і поширилися на всю Україну. Приватбанк дуже технологічний. І в питанні залучення і обслуговування нових клієнтів вони далеко попереду своїх найближчих конкурентів.

Пластикову карту можна оформити, не виходячи з дому. Щоб отримати карту Універсальна від Приватбанку, можна подати заявку через Інтернет, перейшовши за цим посиланням — www.privatbank.ua. далі:

 1. Тиснете кнопку «Замовити».
 2. Вводите ім’я і телефон
 3. Чекаєте на виклик від оператора банку і підтверджуєте свої контактні дані
 4. Через деякий час вам зателефонують, або прийде СМС про те, що готову карту можна забрати в найближчому до вас відділенні.
  1. Так само можна замовити кур’єрську доставку карти за допомогою служби «Міст Експрес», доставка проводиться в будь-який день з 10:00 до 19:00. Термін доставки в обласні і районні центри — до 3-х днів, в усі інші населені пункти — до 5 днів.

Як бачите, все досить просто.

Заказать карту Универсальная

Картка Універсальна — це найпопулярніша кредитна картка в Україні. У свій час Приватбанк переводив на неї всіх своїх клієнтів, хоча останнім потрібна була тільки картка для виплат (як мені наприклад). Зараз я вже звик нею розраховуватися. Але раніше намагався взагалі не користуватися. Тому що не знав як вона працює.

Тарифи по картці Універсальна — від Приватбанку

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то ви вже розумніші ніж я колись, тому що додумалися прочитати умови обслуговування картки, дізнатися які відсотки по ній утримуються і за що. І напевно, хочете розібратися як користуватися кредиткою для своєї вигоди.

 

Я склав список комісій по Картці Універсальна, за яким ви можете орієнтуватися, користуючись послугами Приватбанку.

Дані актуальні на червень-липень-серпень 2017 року. Якщо помітите, що щось змінилося, будь ласка, повідомте в коментарях. Я не хочу нікого вводити в оману, але і стежити за всіма тарифами теж не можу.

Заказать карту Универсальная

ЗАМОВИТИ КАРТУ УНІВЕРСАЛЬНА

  Умови і тарифи
Пільговий період використання кредитних коштів з картки  55 днів
Ваша вигода: якщо у вас на картці залишиться особистих коштів на суму від 100 грн і вище, то вам нараховуватися відсотки на весь залишок. Праворуч — розмір процентної ставки 10%
Скільки коштує оформити картку  0 грн
Скільки коштує перезамовити картку, якщо її «з’їв» банкомат, або термінал, або ви просто хочете її перевипустити  о грн
Скільки відсотків на місяць ви будете платити за гроші, витрачені в кредит (відсоткова ставка)  3,6%
Скільки обов’язково вносити щомісяця, якщо ви вийшли в кредит по картці, але не можете погасити до кінця місяця (обов’язковий платіж) 5% від заборгованості, але не менше 100 грн
Яка комісія на зняття грошей в кредит з картки Приватбанку 1–100 грн – 7 грн

100,01–200 грн – 12 грн

200,01–300 грн – 18 грн

300,01–400 грн – 24 грн

400,01–500 грн – 30 грн

500,01 — 1 000 – 47 грн

более 1 000 грн – 4% від суми операції

Яка комісія за зняття готівкою особистих коштів в банкоматах.

Зверніть увагу, що з карткою Універсальна ви можете знімати гроші в БУДЬ-ЯКОМУ банкоматі України з однією і тією комісією.

1%
Скільки коштує переказ на картки інших банків України  див. нижче
Якщо ви переказуєте через сервіси ПриватБанку (термінал, Приват24) 1%, але мінімум 5 грн — якщо зі своїх грошей

3% — якщо за рахунок кредиту

Якщо ви переказуєте гроші через сервіси інших банків безкоштовно — якщо свої гроші

3% — якщо за рахунок кредиту

Скільки коштує переказ на картку будь-якого закордонного банку 2% (мінімум 50 грн)

+ 3% якщо берете кредитні гроші

Скільки коштує переказати на картку Універсальна безкоштовно — якщо свої гроші

4% — якщо за рахунок кредиту

Скільки коштує переказ на рахунок юридичної особи в ПриватБанку (платіж по Україні) 1% (мінімум 3 грн, максимум 1 000 грн) — якщо відправляєте зі своїх грошей

4% за кредитні гроші + 8 грн, якщо платіж по телефону

Скільки коштує переказ на рахунок юридичної особи в іншому українському банку (платіж по Україні) 1% (мінімум 3 грн, максимум 1 000 грн) — якщо відправляєте зі своїх грошей

4% за кредитні гроші + 8 грн, якщо платіж по телефону

Яка комісія за поповнення мобільного рахунку через Приват24  

от 1 до 5 грн

Яка комісія за зняття грошей в банкоматі без наявності картки  

2 грн

Скільки коштує переказ на картку будь-якого закордонного банку 2% (мінімум 50 грн)

+ 3% якщо берете кредитні гроші

Скільки коштує переказ на картку будь-якого закордонного банку 2% (мінімум 50 грн)

+ 3% якщо берете кредитні гроші

Оставить комментарий