Картка Голд Приватбанк — відгуки, тарифи і умови обслуговування

Перейдіть за посиланням, натиснувши на кнопку нижче і заповніть заявку на отримання карти Універсальної ГОЛД на особливій сторінці сайту Приватбанку.

Як оформити карту Голд від Приватбанку

Зміст

Карта Універсальна Голд (Золота) — це престижна кредитна картка міжнародного рівня, яка приймається до оплати у всіх країнах світу. З цією картою ви можете користуватися як особистими коштами, так і кредитними. Переваги карти — пільговий період в 55 днів і знижена відсоткова ставка (про це нижче). Також ви стаєте учасником клубу Голд і вам надається особистий менеджер, який допоможе вирішити будь-які питання навіть в терміновому порядку: переказати гроші на іншу карту, відправити платіж і багато іншого.

Преимущества карты Голд

Переваги карти Голд

Разом з картою можна оформити страховий поліс для виїзду за кордон.

Також для власників Голд карт відкривається гаряча лінія Visa і MasterCard, зателефонувавши на яку ви можете вирішити свої питання з бронюванням готелів, надання медичної допомоги (за страховим полісом), екстренна видача грошей або виготовлення карти.

Заказать карту Голд Универсальная Приватбанка

Замовити карту Голд Універсальна Приватбанк

Карта Голд Приватбанк на пільгових умовах

Про це майже ніде не пишуть, але іноді з ініціативи Приватбанку клієнтам відкривають Голд карту на пільгових умовах з безкоштовним обслуговуванням. Як мені сказали співробітники банку, у них є окремий список клієнтів, яким можуть запропонувати цю послугу. Зазвичай в список входять люди, які мають депозитний портфель в 50 тисяч гривень і більше, або стабільну позитивну кредитну історію.

Тобто коли ви відкриєте депозит на крупненьку суму, вам надійде повідомлення від банку, що ви можете отримати карту з безкоштовним обслуговуванням.

Тарифи на обслуговування картки Голд

Кредитка Універсальна Голд — в чому відмінність від звичайної Універсальної

 • Пріоритет в обслуговуванні у відділеннях. Вам не треба стояти в черзі за всіма. Вам призначать особистого менеджера, який і допоможе вам вирішити ваші питання.
 • Збільшений максимальний кредитний ліміт (до 75000 гривень)
 • Кредитними коштами можна користуватися по заниженій ставці в 3.5%
 • Члени GOLD-клубу користуються знижками і привілеями в будь-якій країні світу, де діє карта Visa.
 • Так як з картою типу Gold ви стаєте учасником Голд-клубу, то вам виділяють цілодобову гарячу лінію — 0 800 504 707. Або ви можете відправити лист на e-mail: goldclub@privatbank.ua.
 • Ви можете отримати особливі знижки (до 30%) в різних торгових точках України, що входять в Дисконтний клуб.
 • Картки Приватбанку Gold оснащені чіпом безконтактної оплати Visa payWave.
 • Ви можете замовити собі сейфову скриньку для зберігання цінностей у Приваті.
 • Можна замовити іменну картку з фотографією.
 • При оформленні можна вибрати валюту карти: гривня, долари або євро

Карта Голд Приватбанку (Золота Карта) — відгуки

Карта Приватбанку Універсальна Голд — одна з привілейованих карт і оформляють її набагато рідше, ніж звичайну Універсальну. Відповідно і відгуків буде менше. Однак я постарався, зібрав з Інтернету і від особистих знайомих їх думки з приводу оформлення більш престижної карти.

Якщо ви хочете теж висловити свою думку з приводу карти Універсальна і про те, як банк вас з нею обслуговує — пишіть в коментарях.

Василь, 45 років, будівельник:
ЗручністьДуже зручно, скрізь приймають
Вартість обслуговування20 грн за декілька карт - це дрібниці
Швидкість обслуговуванняУ чергах йду перший, пропускаю тільки пенсіонерів

Рейтинг: 🌟🌟🌟🌟🌟

Карта Голд Приватбанк Отзывы

Відгук: Картка gold у мене вже 5 років, до того ж і не одна, на різних валютах.

Головне що мене привабило — це відсутність щорічних комісій, зараз вистачить один раз заплатити членський внесок 20 грн і можна відкривати скільки хочеш голдів і в різних валютах, тобто виходить кілька платних міжнародних карт подешевці). Голд Персоналізована — найпотрібніша карта для інтернету!

Дали виділений номер сервісної підтримки! Приват24 з усіма послугами, on-line чат відразу підключається. За кордоном якщо роумінг є взагалі краса, і знову Приват24 !!!!! Доступ до рахунків відкритий. Вообщем якось так.

 

Світлана, клієнт Приватбанку:
ЗручністьУ багатьох магазинах є Бонус Плюс
Кредитний лімітНе всім піднімають кредитний ліміт
Швидкість обслуговуванняШвидко, пускають позачергово

Я раніше користувалася кредиткою Універсальною. Потім мені зателефонував оператор ПриватБанку і запропонував на пільгових умовах оформити карту голд. Розповіли про переваги (а мені то що, безкоштовно я все люблю :)), сказали що карта дає участь в ВІП клубі, де можна отримувати знижки до 30%. Сказали що карта міжнародна та нею всюди можна користуватися. Спочатку сказали що кредитний ліміт встановлять в 25 тисяч гривень. Я відповіла, що мені потрібно подумати і нехай зателефонують в інший день.

Я потім прийняла рішення перейти на карту голд. Потім мені подзвонили коли я їм говорила і сказали, що якщо захочу, то можу забрати картку в будь-якому відділенні Привату. Я звернулася в касу і мені поміняли картку. При цьому приставили особистого менеджера, до якого я зможу в майбутньому звертатися. Мені таке обслуговування сподобалося.

Я тільки відзначила один мінус — банк не збільшив кредитний ліміт як обіцяв, а поставили суму в 10 тисяч гривень. Це теж не мало, але хотілося б більше. Незважаючи на те що я активно користуюся карткою, кредитний ліміт мені і зараз не хочуть збільшувати. Карта в мене досі є, я задоволена і рекомендую оформити. Але якщо вам потрібно збільшити кредитний ліміт, придумайте як довести свою платоспроможність, а то можуть і залишити як було.

Не подобається:

 • Банк не завжди збільшує кредитний ліміт
 • За карту треба платити

Подобається:

 • Дизайн карти + можна замовити карту з фото
 • Цілодобова гаряча лінія
 • Особистий менеджер
 • Знижки в магазинах

 

Леонід, активний клієнт Приватбанку:
ЗручністьДіє вигідна система знижок
Кредитний лімітМені пропонували збільшити до 60 тисяч, але я відмовився
Швидкість роботиЄ чіп для безконтактної оплати

Звичайна Універсальна карта у мене є ще з першого курсу університету. Постійно раніше нею і користувався. Раніше вистачало.

Заказал карту Голд

Але нещодавно почав вкладати гроші та поклав трохи в банк на депозит. Багато літератури перечитав і статей в Інтернеті на цю тему. Вирішив що треба і в Приваті «невелику» суму на депозит покласти. При оформленні мені безкоштовно оформили карту Gold на пільгових умовах (як важливому вкладнику). Поки що за участь в Gold-клубі платить Приватбанк і я не парюся щодо двадцятки за місяць.

В першу чергу, від «золотої» картки задоволення моральне — адже золота! У ній є чіп, що для мене плюс. Кредитний ліміт підвищили до 50000 гривень (хоча я ним не користуюся — інвестор все-таки).

Так, один раз обслужили без черги. Але я взагалі рідко ходжу в банк. Тому віддавати 240 грн на рік за карту просто за прийом поза чергою як на мене занадто жирно.

У магазинах, які беруть участь в партнерській програмі Приватбанку є спеціальні дисконтні програми. Мені з моїм Xiaomi Redmi 3s дуже зручно — скачав додаток, подивився які навколо є магазини зі знижками і видно який відсоток від покупки можна заощадити. При оплаті карткою Gold від суми покупки автоматично віднімається відсоток знижки. Навіть якби я і платив за карту, то на одних тільки знижках я вже відбив би плату за Клуб.

Крім плати, що само по собі невеликий мінус, додам що назва карти не відповідає статусу. Плюси є звичайно, але мені цього мало. Хочу для себе в недалекому майбутньому взяти карту Платинум. У моєму гаманці буде виглядати солідніше. Але це вже інша історія, а поки користуюся золотою.

Не подобається:

 • Плата за участь в клубі

Подобається:

 • Дизайн карти
 • Вигідна дисконтна програма (знижки до 30%)
 • Особистий менеджер
 • Збільшений кредитний ліміт

 Як отримати Голд карту (золоту карту) Приватбанку

Як бачите, для тих, хто вже користується кредиткою Універсальна пластикова карта Голд класу може виявитися вигідніше. Економія виходить на відсотку за кредитами і особливо на знижки при покупці. Як кажуть деякі власники, плата за карту відбивається вже на другий похід в ресторан або при першій же великій покупці (наприклад електроніки).

Заказать карту Голд Универсальная Приватбанка

Замовити картку Голд Універсальна Приватбанк

Золота картка Приватбанку — умови обслуговування

Карта рівня Голд вважається більш престижною кредиткою, ніж Універсальна і відрізняється від неї по ряду тарифів. Наскільки ці відмінності роблять Голд карту вигідніше, ніж просту — вирішувати тільки вам.

Якщо вам не подобаються довгі таблиці, розкажу про ключові особливості карти в списку нижче:

 • Знижена кредитна ставка — 3.5%
 • Багатовалютність карти — її можна відкрити не тільки в гривні, але і в доларах і євро. Дуже зручно для подорожей.При цьому, якщо ви відкриваєте кілька карт, щомісячна плата проводиться не за кожну карту, а тільки за участь в Голд клубі. Тобто ви можете платити 20 грн за три карти, а не одну.
 • Платне обслуговування. Як я вже сказав, плата за участь в клубі (нема за карту!) Становить 20 грн / місяць.
 • Учасникам клубу дається можливість отримувати великі знижки (до 30%) в партнерських торгових точках (див. Дисконтний клуб)
 • Особистий менеджер для вирішення будь-яких фінансових питань (оплата рахунків, переказ грошей на карти, поповнення мобільного та ін.)

Переважно, це все. Особливо Голд карта нічим більше і не виділяється. Тому,

 • якщо ви часто робите покупки, то знижки в дисконтном клубі допоможуть «відбити» вартість картки дуже скоро.
 • Якщо у вас не вистачає часу на побутові питання, чи ви не хочете відволікатися на них, то можете доручити менеджеру оплачувати ваші рахунки за ЖКГ, Інтернет тощо.
 • Якщо ви багато подорожуєте, чи тільки плануєте, то зможете розраховуватись карткою без додаткових комісій і без втрат при конвертації.
Заказать карту Голд Универсальная Приватбанка

Замовити карту ГОЛД Універсальна від Приватбанку

 

  Умови і тарифи
Скільки коштує оформити карту Голд БЕЗКОШТОВНО
Ваша вигода: якщо у вас на карті залишиться особистих коштів на суму від 100 грн і вище, то вам нараховуватися відсотки на весь залишок. Праворуч — розмір процентної ставки 10%
Скільки треба платити за карту Голд Приватбанку (за участь в GoldКлубе) в місяць 20 грн
Скільки коштує перезамовити карту, якщо її «з’їв» банкомат, термінал або просто з вашої ініціативи  о грн
Скільки відсотків на місяць ви будете платити за гроші, витрачені в кредит (процентна ставка)  3,5%
Скільки обов’язково вносити щомісяця, якщо ви пішли в кредит по карті, але не можете погасити до кінця місяця (обов’язковий платіж) 5% от задолженности, но не менее 100 грн
Яка комісія на зняття грошей в кредит з карти Приватбанку в будь-якому банкоматі України або закордоном 1–100 грн – 7 грн

100,01–200 грн – 12 грн

200,01–300 грн – 18 грн

300,01–400 грн – 24 грн

400,01–500 грн – 30 грн

500,01 — 1 000 – 47 грн

более 1 000 грн – 4% від суми операції

Яка комісія за зняття готівкою особистих коштів в банкоматах України

Зверніть увагу, що з картою Універсальна ви можете знімати гроші в БУДЬ-ЯКОМУ банкоматі України з однією і тією комісією.

1%
Яка комісія за зняття готівкою особистих коштів в банкоматах за кордоном 2%
Скільки коштує отримати виписку по карті за будь-який період  БЕЗКОШТОВНО
Які комісії за поповнення карти в терміналі або в касі  0 грн
Яка комісія за програмами «Оплата частинами. Без переплат» і «Миттєва розстрочка» 4% в рахунок кредитних коштів або безоплатно в рахунок власних коштів
Скільки коштує SMS інформування  БЕЗКОШТОВНО
Коли треба платити за обслуговування  до 25 числа месяца, следующего после отчетного
Якщо ви переводите через сервіси ПриватБанку (термінал, Приват24)  1%, але мінімум 5 грн — якщо зі своїх грошей

3% — якщо за рахунок кредиту

Якщо ви переводите гроші через сервіси інших банків безкоштовно — якщо свої гроші

3% — якщо за рахунок кредиту

Скільки коштує переклад на карту будь-якого закордонного банку 2% (мінімум 50 грн)

+ 3% якщо берете кредитні гроші

Скільки коштує перевести на карту Універсальна безкоштовно — якщо свої гроші

4% якщо за рахунок кредиту

Скільки коштує переклад на рахунок юридичної особи в ПриватБанку (платіж по Україні) 1% (Мінімум 3 грн, максимум 1 000 грн) — якщо відправляєте зі своїх грошей

4% за кредитні гроші + 8 грн, якщо платіж по телефону

Скільки коштує переклад на рахунок юридичної особи в іншому українському банку (платіж по Україні) 1% (Мінімум 3 грн, максимум 1 000 грн) — якщо відправляєте зі своїх грошей

4% за кредитні гроші + 8 грн, якщо платіж по телефону

Яка комісія за поповнення мобільного рахунку через Приват24  

от 1 до 5 грн

Яка комісія за зняття грошей в банкоматі без наявності картки  

2 грн

Скільки коштує переклад на карту будь-якого закордонного банку 2% (мінімум 50 грн)

+ 3% якщо берете кредитні гроші

Скільки коштує переклад на карту для виплат 0,5% за зарахування на карту + 4% в рахунок кредитних коштів або 0,5% в рахунок власних коштів + 8 грн, якщо переклад по телефону
Заказать карту Голд Универсальная Приватбанка

Замовити карту ГОЛД Універсальна від Приватбанку

1 комментарий

Оставить комментарий